informatie | sponsors | colofon
Colofon
Poetry International Festival 2004


Bestuur
Piet Holthuis (voorzitter)
Jan Hendrik van Dorp
(secretaris en penningmeester)
Maarten Asscher
Michel Kuijpers
Tineke Drenthe
Gemma Nefkens

Poetry International Advisory Board
Remco Campert
Hugo Claus
Hans Magnus Enzensberger
Lars Gustafson
Seamus Heaney
Judith Herzberg
Gerrit Kouwenaar
Makoto Ooka
Eduardo Sanguineti
Wole Soyinka
Leo Vroman

Festivalbureau
Bas Kwakman (directie en programmering)
Janita Monna (programmering)
Marjolijn Abel (productie)
Eva Kovácová (bureauredactie en productie)
Xandra Nibbeling (communicatie)
Jasper van der Kuijp (financiën en projectie)
Jan-Willem Anker (redactie)
Carlijn van Ravenstein (productie)
Eva Ragut (productie)
Liesbeth Huijer (projectie)
Juliëtte van Dijk (stagiair)
Pien Huininga (stagiair)
Jeroen Janssen (stagiair)
Maartje van Roessel (stagiair)
Maarten van Vliet (stagiair)

Bureau Poetry International Web
Arnolda Jagersma (projectleider)
Corine Vloet (hoofdredacteur)
Marloes van Luijk (webmaster)
Robin Block (stagiair)

Regie
Ilonka Verdurmen
Ineke Holtzhaus
Dasja Koot

Vertalingen naar het Nederlands:
Shulamith Bamberger
Cao Xuan Tu en Nguyen Hien
Robert Dorsman
J. Eijkelboom
Maarten Elzinga
Annelies van Hees
Lucas Hüsgen
Hilde Keteleer
Ko Kooman
Silvia Marijnissen
Jan H. Mysjkin
Kees Nijland
Peter Nijmeijer
Mariolein Sabarte Belacortu
Roel Schuyt
Ivo Smits
Jabik Veenbaas
Monique de Waal

Vertalingen naar het Engels:
Ella Bat-Tsion
Karlien van de Beukel
James Brockway
David Colmer
Dawn Cornelio
Ellen Elias-Bursac
Niels Frank
Iain Galbraith
Willem Groenewegen
Lloyd Haft
John Irons
Francis R. Jones
Richard Jürgens
Ko Kooman
Miljenko Kovacicek
Sarah Lawson
Linh Dinh
Andrea Lingenfelter
Walter K. Lew
Tomislav Longinovic
Thomas Michelon
Bruno Navasky
Simon Patton
Sibila Petlevski
Scott Rollins
William Rowe
Mario Susko
Mona Zaki

Algemene dienst en techniek:
Rotterdamse Schouwburg

Grafische vormgeving:
75b

Fotografie:
Koos Breukel (Hans Tentije)
Roeland Fossen (Kees Ouwens)
Wim van de Hulst (Hagar Peeters)
Ellen Karelse (Tonnus Oosterhoff)
Thomas Karsten (Yoko Tawada)
Tineke de Lange (Mark Boog, Pilote le Hot en Ramsey Nasr)
Vincent Mentzel (Lloyd Haft)
Robin Skjoldborg (Niels Frank)
Paul Stroem (Emil Jensen)
Pieter Vandermeer (Willem Jan Otten)
Martijn Woldering (Lasse Samström)
www.wetta.ch (Etrit Hasler)

Poetry & Art
Concept, organisatie en productie:

Kamiel Verschuren en Thom Gallant
(F-productions)

Kunstenaars:
Liesbeth Bik & Jos van der Pol
Manon de Boer
Franck Bragigand
Alexander Brener & Barbara Schurz
Jürgen Heinert
Joanna Hoffmann
Hiroko Ichihara
QS Serafijn
Reinaart Vanhoe

Productie-assistentie:
Steven Barrich
Lars Ejlskov
Rebecca Moran
Jasper Niens
Bojan Orlic
Axel Reusche
Rosie Sanders
Lauran Schijvens
Fenna Stapel
Jaap Verheul

productie assistentie / supporting artists
Steven Barrich
Lars Ejlskov
Rebecca Moran
Jasper Niens
Bojan Orlic
Axel Reusche
Rosie Sanders
Lauran Schijvens
Fenna Stapel
Jaap Verheul

Druk:
BGS, Schiedam

Website:
Kennis Werkt

Met dank aan:
alle vrijwilligers
Rotterdamse Schouwburg
Badboyzinc Rotterdam
BGS Grafische Groep
Centrale Bibliotheek Rotterdam
Biennale Internationale des Poètes en Val-de-Marne
Boekhandel Donner
Boekhandel v/h Van Gennep
Museum Boijmans van Beuningen
Brandweer Rotterdam / district Noord
Farrago Poetry Londen
Nederlands Filmmuseum
Loeder Events
Muziekcafé Rotown
Neon Media
NS Marketing
NS Stations
NT Atlanta Rotterdam
Poetry International WEB
Poëzieclub
Radio Rijnmond
RET
Road Air Business Travel
ROTEB
Rotown Rotterdam
SPIT recycle-centrum Leuven
TENT. Centrum voor Beeldende Kunst Rotterdam
Uitgeverij De Arbeiderspers
Uitgeverij Querido
Wagner & Van Santen uitgevers
VPRO
Wintertuin Nijmegen
en alle internationale organisaties op het gebied van Poetry Slam die het World Slampionship mogelijk maakten.

Jitka Andréa, Daniëlle van Ark, Anne Jaap van den Berg, Greetje van den Bergh, Hafid Bouazza, Paul Brouwer, Chulamanee Chartsuwan, Kiki Coumans, Maghiel van Crevel, Tatjana Daan, Tom van Deel, Henri Deluy, Constance van Duinen, Michaela van Grinsven, Bob Geurts van Kessel, Remi Hauman, Kees van Houte, Juan Heinsohn Huala, Lucas Hüsgen, Anneke Jansen, Nelleke de Jong, Edgar de Jong,Wendy Lee, Liesbeth Levy, Richard van Loon, Nicolaas Matsier, Silvia Marijnissen, Frits van der Meij, Marjolein van der Meijden, Thomas Michelon, Ayatollah Musa, Shervin Nekuee, Annie van den Oever, Henri Oogjen, Roeland Otten, Paul van Paaschen, Rayl Patzak, Annette Portegies, Nelly Picot, Gerard Rasch, Arno van Roosmalen, Mariolein Sabarte Belacortu, Rob Schouten, Gerd Segers, Lieske van der Seijp, Peter Sonneveld, Ivo Smits, Irene Staunton, Malte Stokhof, Xander Stroo, Josine Stremmelaar, Frank Tazelaar, Siebe Thissen, Liesbet Vansteenkiste, Friso Versluijs, Paul van de Velde, Jan de Vlieger, Eefke Voeten, Rijn Vogelaar, Madje Vollaers, Victor Vroegindeweij, Wieteke van Zijl, Pascal Zwart.